Очень смешно и празднично. Как DZIDZIO колядовать ходил. Шедевральное видео. Всех с Рождеством.

Просмотры 1120 07 января 2017
Реклама
Режисер відео - Дзідзьо; другий режисер - Тарас Дронь
MEISON ENTERTAINMENT (C) 2014

25 грудня прем’єра нового фільму гурту DZIDZIO для сімейного перегляду «Ангели чудяться» на офіційному каналі в YouTube!

Вже другий рік поспіль гурт DZIDZIO дивує своїх прихильників DZIDZIO-фільмом на святкову тематику. Цього разу хлопці зняли фільм про Різдво та Коляду! Кажуть, що їм подобається робити відео, яке є близьке і цікаве для простих людей. 

Фільм не випадково має назву «Ангели чудяться», оскільки за сюжетом Дзідзьо, Лесик і Юлік йдуть колядувати і співають традиційної народної колядки «Бог ся рождає». Але колядують вони, маючи на меті заробити грошей не зовсім чесним шляхом. Яке покарання отримають ці троє за свою хитрість, глядачі побачать вже у цьому фільмі.

Для Дзідзя, Лесика і Юліка дуже важливі традиційні українські свята, тому створюючи «Ангели чудяться» вони хотіли популяризувати Різдво та Новий рік серед сучасних українців. Режисером і сценаристом фільму знову став Дзідзьо. На відміну від інших фільмів гурту DZIDZIO, в «Ангели чудяться» вперше було використано прийом голосу за кадром, де Дзідзьо розказує історію від свого імені. 

Фільм «Ангели чудяться» вчить проявляти хороші людські якості, не бути жадібними, не обманювати і не мати особистої користі з благородних справ.
Источник

Вам также может понравиться

"У меня все хорошо!" Зеленский порвал зал новой пародией на Добкина. Поцелуй в засос Насти Каменских и солистки " Время и стекло" на сцене просто шокировало сеть. ( ВЗРОСЛОЕ ВИДЕО) Актуально как никогда! Украинская семья глазами россиян. Просто супер! Зеленский на высоте. Комментарий Сергея Притулы про убитого террориста Гиви набирает популярности в Сети

рекомендуем

Закрыть
«Это гнилая куча го*н*в» — скандальное заявление Дмитрия Нагиева о российской власти за которое его могут посадить