Так вбивали твій народ... Це має знати кожен Українець, що має мізки та серце!

Просмотры 283 11 ноября 2016
Реклама

Так вбивали твій народ...

До 1932р. на Сході України, населення розмовляло українською мовою.

Це були корінні українці, які шанували свою культуру, мову, звичаї, історію. Неймовірно прекрасні та чудові люди...

Щоб переконанатися в тім, варто прочитати художні твори Нечуя Левицького, Марка Вовчка, Квітки-Основ'яненка, які майстерно показали життя та побут українців на Сході. Москаля виставляли, як зайду, пияка і повну протилежність українцям.

Червона комуна увірвалася в мирне життя Сходу, мов смерч. Московські кати влаштували штучний голодомор працьовитому люду. Відібравши все, довели до відчаю. Зерно гноїлося на станціях, а в селах вмирали від голоду діти. Трупи збирали і вкидали до ями, утворивши сотні братських могил. Страшним злочином стало підібрати колосок в полі - розстрілювали на місці.

Коли українців майже не залишилось, почалось масове переселення з Росії на українські землі. Звозили увесь москальський непотріб, що не звик до праці на землі.

Після такого переселення української мови не стало чути, з'явились чужі звичаї, пияцтво, чужоземна лайка...

І ось, тепер вони намагаються довести, що Схід — їх. Той самий Схід, кожен крок землі пам'ятає плач голодних дітей, вбитих руками кривавих "асвабадітєлєй", де тоді, як і зараз, проливалась кров сотень, тисяч українців і гинули найкращі сини та доньки України...


Джерело

Вам также может понравиться

Мать погибшего юноши уже после его смерти узнала, что он воевал против Украины. Посмотрите на её реакцию... "Квартал-95" жостко тролит казака Гаврилюка. (Видео) БЛ***Д,Ь, СУ*КА, ЭТО ПИЗ***ЕЦ !", : Откровения прозревшего ватника взорвало Сеть. Смеются все, только язык непонятный 18+ Ну, что ватники приплыли! «Мы вынужденны прекратить финансовую помощь нашим друзьям в ЛНР и ДНР» — заявил Путин (ВИДЕО)

рекомендуем

Закрыть
" Я не устал, а ты ?!", - мощнейший ролик в поддержку парней из АТО. СМОТРЕТЬ ВСЕМ !!!