Так вбивали твій народ... Це має знати кожен Українець, що має мізки та серце!

Просмотры 204 11 Ноябрь 2016
Реклама

Так вбивали твій народ...

До 1932р. на Сході України, населення розмовляло українською мовою.

Це були корінні українці, які шанували свою культуру, мову, звичаї, історію. Неймовірно прекрасні та чудові люди...

Щоб переконанатися в тім, варто прочитати художні твори Нечуя Левицького, Марка Вовчка, Квітки-Основ'яненка, які майстерно показали життя та побут українців на Сході. Москаля виставляли, як зайду, пияка і повну протилежність українцям.

Червона комуна увірвалася в мирне життя Сходу, мов смерч. Московські кати влаштували штучний голодомор працьовитому люду. Відібравши все, довели до відчаю. Зерно гноїлося на станціях, а в селах вмирали від голоду діти. Трупи збирали і вкидали до ями, утворивши сотні братських могил. Страшним злочином стало підібрати колосок в полі - розстрілювали на місці.

Коли українців майже не залишилось, почалось масове переселення з Росії на українські землі. Звозили увесь москальський непотріб, що не звик до праці на землі.

Після такого переселення української мови не стало чути, з'явились чужі звичаї, пияцтво, чужоземна лайка...

І ось, тепер вони намагаються довести, що Схід — їх. Той самий Схід, кожен крок землі пам'ятає плач голодних дітей, вбитих руками кривавих "асвабадітєлєй", де тоді, як і зараз, проливалась кров сотень, тисяч українців і гинули найкращі сини та доньки України...


Джерело

Вам также может понравиться

"Мы победим вас, все равно, тварей, всех сгноим": Сепаратистки которые ещё вчера восхваляли в Киеве ДНР записали слезное видеораскаяние. "Руки Вверх" наверное ушли в запой увидев это видео. Как киевляне встретили другую российскую группу Никому не интересно, как на самом деле живут и работают моряки в шторм ? ... Невероятное видео. Уже покойная самка оркoв Маша с позывным «Амазонка», беседует с еще пока живым Грэм Филипс. Видео

рекомендуем

Закрыть
"Это единственный выход! " - Турчинов предложил полную блокаду Донбасса.