"Я – українка": відома співачка вирішила більше не спілкуватися "кац#пською" мовою (відео)

Просмотры 4029 24 апреля 2017
Реклама

Колишня учасниця групи "ВІА Гра", ведуча програми "Зірковий шлях" Альона Вінницька вирішила більше не спілкуватися російською мовою.

Таку заяву вона зробила в ефірі передачі "Зірковий шлях".

Зазначимо, що до цього під час ефірів зірка спілкувалася винятково російською мовою, а її співведучий Олександр Скічко – українською.

"Чому ти вирішила перейти на українську мову?" – запитав Скічко у Вінницької.

"Ну не розумію, чому ти так дивуєшся, Сашо.  Я ж українка і мені завжди подобалася українська мова. А коли на Великдень з’їздила на Західну Україну, та ще й у компанії друзів, які спілкуються українською, то я якось непомітно для себе переключилася і вирішила, що хочу розмовляти українською і надалі", – пояснила співачка

Скічко підтримав рішення колеги.

"Це прекрасно. Я тільки "за", – заявив він.

Джерело

Вам также может понравиться

"Надавить на жалость" Обидят человека на коляске, сразу "фашистами" назовут! - москвичи о "Евровидении" в Украине "Я вивчив українську мову... з поваги до України!" - Від цих слів аж клубок в горлі став... без коментарів... Смешная политика. Над чем сейчас смеётся ИНТЕРНЕТ (свежая подборка фотожаб) Супер. Смотрим... Это должен был быть пропагандистский ролик от РФ, а получился сумасшедший шедевр. Рекомендую всем !!!

рекомендуем

Закрыть
Вдова Скрябина спустя 2 года после ДТП решила сделать сенсационное признание