Этот ролик бьет рекорды просмотров. Смотрите что творят эти ребята. Вивальди в шоке.

Просмотры 68470 24 декабря 2016
Реклама
Чотири Пори року» (італ. Le quattro stagioni) — цикл із чотирьох скрипкових концертів італійського композитора Антоніо Вівальді, написаний 1723 та опублікований 1725 року. Цей цикл став одним з найпопулярніших його творів, а також одним з найвідоміших музичних творів епохи бароко.

Кожен концерт присвячений одній із пір року і складається із трьох частин, що відповідають кожному місяцю. До того ж кожний концерт супроводжує сонети, авторство яких достеменно невідомо, проте іноді приписується самому композиторові. Партитура оркестру включає сольну партію скрипки, групи перших і других скрипок, альтів і віолончелей, що дублюються basso continuo.

B&B project - українські музиканти, які пропагують національні інструменти - баян і бандуру. На YouTube ця музична група зібрала близько 3 мільйонів переглядів. Експерименти з музикою, сучасний стиль, якість виконання є основним напрямком музикантів.

Вам также может понравиться

"Вот так выглядит скрытая ярость". В сети появилось видео реакции Путина на проведение Евровидения в Украине Это пи...ец, граждане. В ЛНР сняли римейк на "Бриллиантовую руку". Жалкое зрелище. Смешная политика. Над чем сейчас смеётся ИНТЕРНЕТ (свежая подборка фотожаб) Супер. Смотрим... "Безнадежность для украинцев" Известная украинская певица извинилась перед украинцами за то, что поддерживала Н. Савченко

рекомендуем

Закрыть
Микола Вересень стал хитом сети, зделав громкое саркастическое заявление об украинском языке.