"Пусть хоть всех поубивают, лишь бы не было войны" - Российская телеведущая обвинила россиян в равнодушии.

Просмотры 838 06 ноября 2016
Реклама

Відеозапис програми опубліковано на «YouTube».

Лондон звернулася до росіян із закликом підтримати політичного в'язня Ільдара Дадіна і не спустити гучну справу «на тормозах».

Як звернула увагу ведуча, в Росії у всіх колоніях «твориться беззаконня», яке посилюється.

«Стараннями Держдуми прийняті поправки в закон про заклади і органи, які виконують кримінальне покарання у вигляді позбавлення волі, що регламентують застосування фізичної сили і спецзасобів щодо ув'язнених», - зазначила вона.

При цьому Лондон звернула увагу на те, що правозахисники прозвали цю ініціативу «законом садистів», оскільки, вони вважають, що вона дає співробітникам федеральної служби виконання покарань право безкарно бити засуджених за будь-яку провину.

Ведуча закликала «не мовчати, тому що слідом прийдуть і за нами».

Джерело : vgolos

Вам также может понравиться

Русский на отдыхе в Украине поймал "бандеровца". В то, что произошло дальше в России не поверят...(видео) Малоизвестный африканец за 40 секунд "ушатал" титулованного российского боксера. Вот она, мощь России ! (видео) Они как с другой планеты. Загнивающая Гейропа VS Духовная Россия В РФ братки из 90-х уже не те.. Бандиты решили “по понятиям” объяснить водителю кто здесь хозяин, но что-то пошло не так (видео)

рекомендуем

Закрыть
Ай, молодцы! СБУшники троллят предателей из Крыма через российское радио