"Хочу путешествовать", - Путин рассказал о завершении карьеры и планах на будущее.

Просмотры 273 05 декабря 2016
Реклама

Президент Росії Володимир Путін заявив про бажання «успішно завершити свою кар’єру». На зустрічі з працівниками челябінського промислового підприємства «Етерн» Путін зазначив, що після відходу з президентської посади планує подорожувати.

«Сьогодні всі мої подорожі зводяться до того, що я приїжджаю до аеропорту, з нього перебираюся в якесь приміщення, потім назад в аеропорт, ось ніби кудись з’їздив. Мені хотілося б, звичайно, по-іншому подорожувати, подивитися на природу, на якісь історичні пам’ятки», –цитує Путіна «Интерфакс».

Раніше Володимир Путін заявив, що ще не вирішив, чи братиме участь у президентських виборах у 2018 році. В інтерв’ю агентству Bloomberg він заявив, що майбутній російський президент повинен одночасно поєднувати у собі молодість і «зрілість».

7 жовтня Володимиру Путіну виповнилося 64 роки.

Джерело : radiosvoboda

Вам также может понравиться

Если стоите, то перед просмотром лучше сядьте... - Интересно, что поп кидает в кадило?.. Рамзан Кадыров прокомментировал пародию Михаила Галустяна на себя (видео) За такое и посадить могут. Песня Харламова о чиновниках РФ. Новый хит сети! Смотрим... "У украинцев появилась ненависть - мощнейшее оружие", - Невзоров о Донбассе и Украинской армии

рекомендуем

Закрыть
РПЦ VS Атеисты. Последнее слово 22-летнего Руслан Соколовского на суде покорило соцсети.