"Хочу путешествовать", - Путин рассказал о завершении карьеры и планах на будущее.

Просмотры 249 05 Декабрь 2016
Реклама

Президент Росії Володимир Путін заявив про бажання «успішно завершити свою кар’єру». На зустрічі з працівниками челябінського промислового підприємства «Етерн» Путін зазначив, що після відходу з президентської посади планує подорожувати.

«Сьогодні всі мої подорожі зводяться до того, що я приїжджаю до аеропорту, з нього перебираюся в якесь приміщення, потім назад в аеропорт, ось ніби кудись з’їздив. Мені хотілося б, звичайно, по-іншому подорожувати, подивитися на природу, на якісь історичні пам’ятки», –цитує Путіна «Интерфакс».

Раніше Володимир Путін заявив, що ще не вирішив, чи братиме участь у президентських виборах у 2018 році. В інтерв’ю агентству Bloomberg він заявив, що майбутній російський президент повинен одночасно поєднувати у собі молодість і «зрілість».

7 жовтня Володимиру Путіну виповнилося 64 роки.

Джерело : radiosvoboda

Вам также может понравиться

ЭТО ПРОСТО ЖЕСТЬ! Не странно что их ненавидят в мире. Смотрите что творят пьяные российские туристы в Таиланде. Его называют " Зверь", потому, что в нём 27-ми литровый мотор от самолета. Смотрите на это воспроизведение искуства Студенты в Польше создали видео о войне на Донбассе на песню Джамалы "Путь домой". До слёз... Был автомобиль - нету автомобиля. Он просто забыл поставить на ручник. Видео

рекомендуем

Закрыть
Дальнобойщик стал случайным свидетелем транспортировки НЛО спецслужбами США (ВИДЕОШОК)