Чётко и без лишних слов ! Тренер сборной Украины красиво поставила на место рос. журналистов. Опубликовано видео

Просмотры 2158 21 июня 2017
Реклама
Головний тренер збірної України Тамара Токмачева на прес-конференції після домашнього чемпіонату Європи зі стрибків у воду порадила російським журналістам вивчити правила того виду спорту, про який вони пишуть. "Мені вже телефонували і питали, про те, чому Росія всюди говорить, що Росія - перша. Що я хочу сказати журналістам Російської федерації: по-перше, будьте грамотними і уважно читайте правила визначення переможця, а, по-друге, вмійте гідно програвати", - цитує Токмачеву Xsport. Наставниця пояснила журналістам, чому збірна України виграла командний залік, поступившись у медальному збірній Росії. "Підрахунок очок визначає технічний комітет LEN (Європейська ліга плавання) і положення щодо визначення команди-переможниці було спочатку, воно вже давно існує. Підрахунок йде від першого місця до 12-го. Перше місце - 13 очок, друге - 11... і до кінця. Останнє місце в фіналі - це одне очко. Ось таким чином підраховуються очки, і визначається команда-переможець", - підсумувала Токмачева.
Источник

Вам также может понравиться

А вы бы так рискнули ? Смотрите что придумали эти ребята... и никогда так лучше не делайте. Знай наших !!! Юлія Левченко виграла молодіжний чемпіонат Європі зі стрибків у висоту. Відео "польоту" "Очередной знак для Путина ?!" Спортивная гордость России пылает синем пламенем. Появилось видео Нокаут за 100 секунд!!!Украинский тяжеловес Дмитрий Сосновский наказал российского медведя Александра Емельяненко (видео)

рекомендуем

Закрыть
Нокаут за 100 секунд!!!Украинский тяжеловес Дмитрий Сосновский наказал российского медведя Александра Емельяненко (видео)