" Не стоит нас испытывать. Вам от этого будет только хуже", - Бойцы АТО дали полезный совет сепарам.

Просмотры 1077 25 декабря 2016
Реклама
Збройні сили України увійшли в селище Новолуганське в Донецькій області за зверненням місцевих жителів. Про це розповів командир батальйону ЗСУ "Донбас - Україна" з позивним "Філін". Відповідне відео опубліковано на Youtube Військового телебачення України, передають Патріоти України.

"Вони зверталися, щоб ми перемістили блокпост, що ми і зробили", - зазначив він. ЗСУ увійшли в селище таємно і непомітно для бойовиків. За словами Філіна, в Новолуганському живуть багато представників незаконних збройних формувань, які часто повертаються до своїх сімей, що створює певні проблеми.

"Якщо вони (терористи. - Ред.) захочуть перевірити на міцність батальйон" Донбас ", то їм від цього буде тільки гірше", - додав комбат.

Вам также может понравиться

"Мы всегда держим порох сухим...", - Лукашенко высказался о возможности войны с Россией "Ветераны начинают рыдать от этого видео... ох не за такое будущее они воевали". Как в ДНР праздновали 9 Мая Это шикарное видео!!! Позор Кремля на суде в Гааге. Смотреть всем! Это нужно видеть! "Я педофил, ужинаю младецами с Порошенко", - известный блогер шикарно травит кремлеботов...

рекомендуем

Закрыть
Комбат "Купол": вся правда о боях на Светлодарской дуге. ВИДЕО