Він що лорд, сер, пер, х*р ? Нащо йому англійський паспорт? – новий перл від Москаля про Насірова (відео)

Просмотры 1553 20 марта 2017
Реклама
Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль емоційно прокоментував інформацію про британський та угорський паспорти відстороненого голови ДФС України Романа Насірова.
Про це він сказав журналістам перед початком засідання Ради регіонального розвитку у Києві.
На думку Геннадія Москаля, президентський закон про заборону подвійного громадянства має стосуватися лише чиновників.
оловина закону – позитивна. Маю на увазі вищих посадових осіб – починаючи від президента аж до депутата сільської ради. Друге – простих громадян це не повинно стосуватись, – переконаний губернатор Закарпаття.
За словами Москаля, заробітчани, які заради кращого життя отримали паспорти інших країн, жодної загрози національній безпеці України не несуть.
“Бабця собі пасе корову, молоко несе на ринок. Яку вона загрозу представляє національній безпеці України? Або ті заробітчани, які отримали закордонні паспорти не з такої вже великої любові. А тому, що вони там себе почувають громадянами Євросоюзу – мають медичну допомогу, правовий захист. Європейцями – не в нашій країні, а в чужій”, – наголосив Геннадій Москаль.
За його даними, на 10 тисяч населення у Києві подвійних громадян удесятеро більше, ніж на Закарпатті.
В контексті подвійного громадянства він також згадав відстороненого голову Державної фіскальної служби, в якого, за інформацією САП, є не лише український паспорт, а й угорський та британський.
Ті, хто продалися, живуть у Києві. Для чого Насірову англійський паспорт? Він що лорд, сер, пер, х*р? Хто він? Ніхто – дрібний барига. Ті, хто мають паспорти, вони в Закарпатті не живуть, вони живуть в Європі й інвестують гроші в Закарпаття – перший інвестор – це заробітчани, – наголосив Геннадій Москаль.
Источник

Вам также может понравиться

"Кеш у мішки, нал у торби", - мережу підірвала нова версія знаменитого "Щедрика". В шоке даже Россия : Жириновский заявил, что россияне пьют "Боярышник" от радости и ощущения свободы.(видео) Продолжайте в том же духе! "Сливки общества" из России интеллигентно дохнут в Донбассе на собственных минах. 18+ Саакашвили разнес в "пух и прах" депутата от БПП: Я построил всё для страны и ничего - для себя. А вы - наоборот (видео)

рекомендуем

Закрыть
"В подвале МГБ еще не сидели?": Смотрите как сепарский ублюд*к относится к жителям ДНР. Хуже 90-х !