" Поки серце калатає, я буду битись за Україну", - йому 69 років і він воює за те, щоб ми спокійно спали. ВІДЕО ДО СЛІЗ

Просмотры 45 08 декабря 2016
Реклама
"Мій батько служив у дивізії СС "Галиччина" й відсидів 15 років у таборах. Коли мені було 4 роки, нас із матір'ю вивезли до Сибіру в Іркутську область, де ми пробули 30 років без права повернення у три області - Львівську, Івано-Франківську й Тернопільську", - не стримує сліз чоловік.

"На щастя, батько повернувся з таборів 1978 року, але без реабілітації. Я повернувся пізніше - 1981-го. І на Стрийщині розпочав свою боротьбу - вступив до лав Конгресу українських націоналістів. Разом із районною організацією "Меморіал" ми зайнялись розкопками закатованих у Стрийській в'язниці наприкінці 1930-х. 1992 року нам вдалося викопати 265 замордованих НКВДистами людей.
Источник : Gazeta. ua

Вам также может понравиться

"Какого х.я мы по полю пошли!?, - Ватное воинство потеряв технику и людей уносит ноги с поля боя. Невозможно сдержать слезы. Украинские военные почтили память погибшего собрата. (Видео) "Патрик обоср**ся!!!" ЖЕСТЬ!!! ВСУ насыпает опочленцам Луган**она гостинцы.Видео боя! 18+ И как они живут ?! "Не хватает заплатить за 25-этажную квартиру": нардеп пожаловался на зарплату.

рекомендуем

Закрыть
Разорвите их вдребезги, ребята. Как ВСУ хе...ачат по сепарам.