" Поки серце калатає, я буду битись за Україну", - йому 69 років і він воює за те, щоб ми спокійно спали. ВІДЕО ДО СЛІЗ

Просмотры 44 08 декабря 2016
Реклама
"Мій батько служив у дивізії СС "Галиччина" й відсидів 15 років у таборах. Коли мені було 4 роки, нас із матір'ю вивезли до Сибіру в Іркутську область, де ми пробули 30 років без права повернення у три області - Львівську, Івано-Франківську й Тернопільську", - не стримує сліз чоловік.

"На щастя, батько повернувся з таборів 1978 року, але без реабілітації. Я повернувся пізніше - 1981-го. І на Стрийщині розпочав свою боротьбу - вступив до лав Конгресу українських націоналістів. Разом із районною організацією "Меморіал" ми зайнялись розкопками закатованих у Стрийській в'язниці наприкінці 1930-х. 1992 року нам вдалося викопати 265 замордованих НКВДистами людей.
Источник : Gazeta. ua

Вам также может понравиться

"Пyтин подохнет пусть от рака, в гробу я его видал", - у известного актёра сдали нервы. Аплодирую стоя "Ничего ваша блокада не даст!", - в Краматорске разгорелся жаркий скандал из за торговой блокады Хакеры опубликовали видео розыгрыша с камерами наблюдения - "СБУ запугивает жителей Крыма". Это хит сезона! Как ВСУ заставили пленных рашистов петь "Путин Ху#ло" ВИДЕО 18+

рекомендуем

Закрыть
“Сам поезжай в АТО, бык! И вообще, научись говорить по-русски, отморозок!”: це викладачка одеського університету (відео)