" Поки серце калатає, я буду битись за Україну", - йому 69 років і він воює за те, щоб ми спокійно спали. ВІДЕО ДО СЛІЗ

Просмотры 47 08 декабря 2016
Реклама
"Мій батько служив у дивізії СС "Галиччина" й відсидів 15 років у таборах. Коли мені було 4 роки, нас із матір'ю вивезли до Сибіру в Іркутську область, де ми пробули 30 років без права повернення у три області - Львівську, Івано-Франківську й Тернопільську", - не стримує сліз чоловік.

"На щастя, батько повернувся з таборів 1978 року, але без реабілітації. Я повернувся пізніше - 1981-го. І на Стрийщині розпочав свою боротьбу - вступив до лав Конгресу українських націоналістів. Разом із районною організацією "Меморіал" ми зайнялись розкопками закатованих у Стрийській в'язниці наприкінці 1930-х. 1992 року нам вдалося викопати 265 замордованих НКВДистами людей.
Источник : Gazeta. ua

Вам также может понравиться

Этот ролик бьет рекорды просмотров. Смотрите что творят эти ребята. Вивальди в шоке. "Мне один х#й кто! Они враги! Были, есть и останутся", - жители оккупированного Севастополя высказали свое мнение о Трампе (Видео 18+) "Украина - страна третьего мира!", - маразматическая философия в исполнении сепара. Смотрите как бухие мр@зи из ополчения хвастаются своими "подвигами" на Украине.

рекомендуем

Закрыть
Очень смешно и празднично. Как DZIDZIO колядовать ходил. Шедевральное видео. Всех с Рождеством.