" Поки серце калатає, я буду битись за Україну", - йому 69 років і він воює за те, щоб ми спокійно спали. ВІДЕО ДО СЛІЗ

Просмотры 30 08 Декабрь 2016
Реклама
"Мій батько служив у дивізії СС "Галиччина" й відсидів 15 років у таборах. Коли мені було 4 роки, нас із матір'ю вивезли до Сибіру в Іркутську область, де ми пробули 30 років без права повернення у три області - Львівську, Івано-Франківську й Тернопільську", - не стримує сліз чоловік.

"На щастя, батько повернувся з таборів 1978 року, але без реабілітації. Я повернувся пізніше - 1981-го. І на Стрийщині розпочав свою боротьбу - вступив до лав Конгресу українських націоналістів. Разом із районною організацією "Меморіал" ми зайнялись розкопками закатованих у Стрийській в'язниці наприкінці 1930-х. 1992 року нам вдалося викопати 265 замордованих НКВДистами людей.
Источник : Gazeta. ua

Вам также может понравиться

Да вернется он... грузом 200. Мамаша российского солдата рассказала как ее сына заставляют воевать в Украине Это хит сезона! Как ВСУ заставили пленных рашистов петь "Путин Ху#ло" ВИДЕО 18+ Знакомьтесь ! Это сепар Вася, сын московского попа. И в Одессе его проучили по полной программе. Высший пилотаж ! Кацапы ссц*т кипятком. Украинский пилот на СУ-27 покорил Сеть невероятными трюками. (видео)

рекомендуем

Закрыть
"Посвящается всем, кто защищает Украину от агрессора". Видео до мурашек.Смотреть всем